Bildegalleri
Toyota RAV4
D-4D 4wd
2003
290 217 km
Manuell
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for CF24833
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Selger min Toyota rav 4 da den ikke lenger blir brukt. Den selges med tungt hjerte da det er den beste bilen jeg har hatt. Men den fortjener å få litt vind i håret å vise frem sitte flotte jeg, så derfor selges den. Er EU-godkjent frem til 06.01.27. Det er en super bil å kjøre med god plass. Den står på piggdekk nå (de bør byttes) følger med sommerdekk (de styggeste felgene er de som passer på bilen, men gummien må byttes) følger med sommerhjul som felgen ikke passer på bilen men da kan man legge over gummi på felgene som passer. Er vært en liten oljelekkasje som nå er prøvd fiksa, så den lekker ikke pr nå, men bør bytte bunnpanna om den begynner å dryppe igjen. Er lite rust på den mtp den alderen den har. Ledbar følger med men er ikke koblet til. Noe riper her å der. Kan poleres bort tenker jeg.
Selges uten garanti.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 35 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- RAV4
- Modellår
- 2003
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 116 hk
- Slagvolum
- 2 L
- CO₂-utslipp
- 190 g/km
- Kilometerstand
- 290 217 km
- Drivstofforbruk (NEDC)
NEDC var den felleseuropeiske målemetoden som ble brukt for å fastslå bilers rekkevidde og drivstofforbruk før den ble erstattet av WLTP
- 7,1 L / 100 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 500 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 370 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 400 L
- Farge
- Sølv
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 11.02.2025
- Neste frist for EU-kontroll
- 06.01.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- CF24833
- Chassis nr. (VIN)
- JTEHG20VX06042917
- 1. gang registrert
- 08.12.2003
- Eiere
- 6
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Antispinn
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Kurvelys
- Sentrallås
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Liten oljelekkasje. Er forsøkt fikset så lekker ikke nå. Men bør bytte bunnpanna. Må bytte batteri i nøkkel.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.