Bildegalleri
BRIG 500 Falcon
Brig 500 Falcon med Grand tube
2017
16 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
139 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten går fint i sjøen og er kjempeartig å kjøre. Båten har stor motor for vekt og størrelse. Egner seg godt til transport, mindre turer og spesielt vannsport. Motor er en kraftig Evinrude E Tech 2 takt fra 2017 på 75 hk, som yter 84 hk. Skrog er fra 2011. Tube ble byttet til Grand i 2022 av godkjent verksted (SafeMarin) og har mange gode år igjen. Grand tuben er litt bredere enn originalt og gir bedre stabilitet i sjøen. Båten er installert med EVA teak i grå.
Båten har ligget i ferskvann i Otra siden 2017, og dermed blitt ferskvannskjørt etter hver tur.
Båten er registrert i småbåtregisteret. Henger medfølger. Åpen for bud!
Spesifikasjoner
- Merke
- BRIG
- Modell
- 500 Falcon
- Modellår
- 2017
- Type
- RIB
- Drivstoff
- Bensin
- Motorstørrelse
- 75 hk
- Motorfabrikant
- Evinrude
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 16 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- KBE 539
Utstyr
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.