Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Summersport

Bildegalleri

(1/10)
Eina

Summersport båt, 250hk!

Summersport

Modellår

1975

Lengde

17 fot

Type motor

Utenbords

Seter

5

Pris

125 000 kr

Kontakt selgeren

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteretFå en måned gratis båtforsikring fra If

Beskrivelse

Et utrolig morsomt leketøy som går utmerket godt. Båten er noe over maskinert så fint om man vet lit hva man driver med.
Båten begynner og bli lit gammel men er fortsatt solid og ser fin ut enda. Har bygd den om til at den skal tåle motoren bakpå og kreftene motoren har å gi. Det består av mange lag med karbonfiber og en aluminiums plate som er 10 mm tykk så er sikkert godt. Båten har noen solskader på panseret men fortsatt solid foran. Påfylling foran ca 20 liters tank.
Er hydraulisk heis, hydraulisk styring og vanlig tilt som funker som det skal.
Båtmotoren er en Evinrude ficht 2003 model og ikke gått så veldig mange timer til og være så gammel. Alt går som det skal. Båten har i mitt eie blitt lite brukt og bare blitt brukt i ferskvann samme som forje eier. Men den har gått i saltvann for en lang stund siden tilbake men alt ser bra ut. Det ble byttet alle plugger på den i fjord og løpesensor. Så i år er det byttet start relé og byttet noen ledninger nedi båten. Anbefaler og ta en liten servic før bruk. (impeller og gearolje)
Helt ny respo henger som følger med, ble kjøpt helt ny i fjord av forhandler.
Selges uten noe garanti på grunn av begynner og bli eldre.
Om du vil se noen flere bilder eller har noe spørsmål så er det bare å kontakt.

Topp hastighet ikke funnet ut.

Spesifikasjoner

Merke
Summersport
Modellår
1975
Type
Speedbåt
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
250 hk
Motorfabrikant
Evinrude
Type motor
Utenbords
Byggemateriale
Glassfiber
Lengde i fot
17 fot
Sitteplasser
5
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

2843 Eina
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

461294586

Sist oppdatert

8. mai 2026, 09:03

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Summersport
Speedbåt