Bildegalleri
BRIG 380 Eagle
Brig 380 Eagle m/solseng. Tilnærmet strøken!
2009
13 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
100 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Den har gått i ferskvann hele sitt liv men ble lagret i ca 10år før den selges. Det ble utført en service med tømming av drivstoffsystem osv til 17000kr i 2025 og det er gjettet på at motor kun er gått ca 70 timer total. Det er også byttet styrevaier i sommer pga treghet.
Original plate og puter for solseng følger med.
Disse båtene er absolutt ikke ofte en ser til salgs og er meget populære, spesielt i denne tilstanden så her er det bare å handle raskt😉
Jeg vil si det er en perfekt kombinasjon med denne båten og den 50hk 4-takt motoren.
Bare ta kontakt om det skulle være noen spørsmål.
Kom gjerne med bud, men ønsket kun et seriøst bud. Helst i sammenheng med visning av båten.
Henger kan følge med mot tillegg i pris.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- BRIG
- Modell
- 380 Eagle
- Modellår
- 2009
- Type
- RIB
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 50.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercury
- Type motor
- Utenbords
- Lengde i fot
- 13 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
-tauverk
-Trekk
-Puter og plate for solseng foran
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.