Bildegalleri
NB 750
NB 750
1998
25 fot
Innenbords
5
Pris
390 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Jeg kjøpte båten i 2001 og den har blitt brukt som fritidsbåt i ferskvann av to pensjonister. Den har alltid vært vinterlagret inne. Timetallet på motor er ca 800 timer. Alle puter og eletronisk utstyr har vært vinterlagret i temperert rom.
Autopilot, baugpropell, trimflaps, el anker med fjernstyring, varmt og kaldt vann, to kokeplater, (ikke gass), kjøleskap, ekkolodd, to styrepossisjoner, forlenget badebrygge, solcellepanel til forbruksbatteri. Septiktank har kan tømmes til landbasert anlegg. Stativ, presenning og bukker for vinterlagring. Jeg har aldri brukt dette. Gummibåten kan følge med i salget.
Kartplotter og VHF er ikke fornyet. Det er mulig å være med på siste del av klargjøring for å bli kjent med båten. Båten ligger i Indre Østfold. Den blir vanligvis sjøsatt i slutten av Mai.
Alle bilder med hel kalesje er lånt. Jeg har brukt hel kalesje noen få ganger.
Spesifikasjoner
- Merke
- NB
- Modell
- 750
- Modellår
- 1998
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 96 hk
- Motorfabrikant
- Yanmar
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 15 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 2 200 kg
- Lengde i fot
- 25 fot
- Bredde
- 285 cm
- Sitteplasser
- 5
- Soveplasser
- 3
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
- Landstrøm, baugpropell, trimflaps, forlenget "badebrygge", Zodiac gummibåt med Snap fester, kalesje, enkel kalesje for bruk på solrike dager, el anker med fjernstyring, septiktank med mulighet til tømming i landfast kloakkoppsamling, varmtvannsbereder med mulighet til landstrøm, kjøleskap, dobbel kokeplate med varmevifte for oppvarming, denne bruker lysparafin. Komplett stativ og presenning for vinterlagring (Ikke brukt av meg).
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.