Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Peugeot Boxer
2009
275 000 km
Manuell
Diesel
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Ved grei handel så følger WeberGrill, portaPotti og kjøleboks med.
Med to til tre fryste 1.5 litere så har du kjøling i tre døgn ish med kjøleboksen.
Teknisk så fungerer det fint. Byttet kjøleveske og batteri på den i fjor og har hatt oljeskift med filter før hver sesong.
Kan liste det jeg vet av feil:
- Vindusviskere går innimellom på ved oppstart og ender da på udde posisjoner på ruta ved stans. Dette går seg til, men er selvfølgelig sykt irriterende i lengden
- Motorlampe kommer og går.
- Varsler om defekte glødeplugger når det er kjølig
- Olje lampa blinker ved oppstart og etter ca 2 timer sammenhengende kjøring. Dette er Peugeot sin flotte måte å fortelle deg at det er tid for oljeskift (jeg har ikke klart å resette service)
- Det er fartssperre på 100 km i timen på Flekken da han i sitt tidligere liv har gått som buss i Trondheim.
- Står nå på piggfrie vinterdekk som er lovlige som sommerdekk, men ikke noe mer enn det. Samt at det følger med et felgsett til med sommerdekk som har sett sine beste dager.
- Er hengerfeste, men forrige eier monterte ikke "siste" bolten så der må man gjøre en jobb før man skal dra de tyngste lastene.
- Oljelekkasje på høyre side av motor som har vært der siden jeg kjøpte den. Drypper litt, men ikke mer enn at den går gjennom EU-kontrollen med en kjapp runde med høytrykkspyler.
- AC fungerer ikke (reima sitter ikke på ac-kompressor. Fungerte ikke når den satt på heller.
- Tidvis liten klunk ved kjøring i dumper venstre foran.
- Hånbrekket tar dårlig om dagen og kunne trengt en justering.
Det er sikkert mer feil som jeg har glemt også.
Flekken er en inngangsbillett til bobilmarkedet. Den har gjort jobben for oss med stor dobbeltseng og to greie barnesenger. Gutta mine er 10 og 13 og dette var siste sesong for dem i de sengene.
Det er 6 trinns kasse. Man får dog ikke så mye glede av sjettegiret når den sperrer i 100 kilometer i timen. Vil også si at motoren er perfekt for bilen. Vil tro at den mindre motoren disse leveres med er masete i forhold. Denne cruiser du lett 100 mil med på en dag uten at du blir alt for sliten.
Kan du ikke bak fram på en bil så er det greit å kjøpe noe annet. Flekken selges som den er uten reklamasjonsrett. Håpet er at den kan gi noen andre like mye glede som den har gitt oss.
Bilen er bygd med tanke på funksjonalitet og ikke finish. Den er registrert som personbil i vognkort.
Fyr løs om du har spørsmål!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Peugeot
- Modellår
- 2009
- Type bobil
- Bybobil
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 158 hk
- Slagvolum
- 3 l
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Lengde i cm
- 636 cm
- Totalvekt
- 3 500 kg
- Egenvekt
- 2 975 kg
- Nyttelast
- 525 kg
- Reg. seter
- 4
- Soveplasser
- 4
- Bobilen står i
- Norge
- Registreringsnummer
- JU99511
- Tilstandsrapport
- Nei
- Salgsform
- Til salgs
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.