Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/Suzuki

Bildegalleri

(1/6)

Suzuki SV 1000 S

Modellår

2003

Kilometerstand

36 000 km

Slagvolum

996 cc

Effekt

135 hk

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på DP2913

Beskrivelse

Vurderer salg av god-sykkelen da jeg har lyst å prøve noe nytt.
En helt fantastisk artig sykkel, uansett om det er for å prøve seg på førerkortbeslag eller rolige søndagsturer. Med den kraftige V-twin motoren så har man fullt drag fra bunn av turtallsregisteret, noe som gjør den veldig leken så fort man rører gassen.
Sykkelen er bygd om til naken sykkel av en tidligere eier, og er ett fint og tøft utført bygg. Alle originale kåper og original-deler medfølger for å evt sette den tilbake til original stand. TUV papirer på eksos følger med, tenkte å vise den med dette i vinter hos SVV.
Følger med baksete, bytter bare ut bakre dekselet.
Nytt bakhjul denne sesongen, kjørt 1000km. Framhjul holder nok en sesong til.
Tok service midtvis i sesongen, der også med ventiljustering.
  • Lekker litt olje når den er ordentlig varm, kan se ett par dråper på bakken 10-20min etter kjøring. Ikke sett noe på dette om hvor dette kommer fra.
  • Litt slark i styre-lager
  • Slarkete styredemper, dette fåes tak i billig og er enkelt å bytte.
  • Uriginalt "instrument" så tankmåler finnes ikke, heller ikke varsling for lite drivstoff. Har selv bare kjørt på trip-teller og ikke tenkt mye på det.
  • Batteriet har fått seg en knekk, så det må skiftes. Dette kan utføres før salg om ønskelig.
Ta kontakt ved spørsmål!

Innbytte i ATV kan være av interesse!

Spesifikasjoner

Omregistrering
631 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
40 000 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Suzuki
Modell
SV 1000 S
Modellår
2003
Type
Classic/Nakne
Drivstoff
Bensin
Effekt
135 hk
Slagvolum
996 cc
Kilometerstand
36 000 km
Vekt
218 kg
Farge
Sølv
Registreringsnummer
DP2913
Chassis nr. (VIN)
JS1BX322100101780
Tilstandsrapport
Nei

Utstyr

  • Ekstra kåper
  • LED lys
  • Solodeksel

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

2170 Fenstad
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

421819905

Sist oppdatert

18. november 2025, 11:30

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Suzuki
Classic/Nakne