Bildegalleri
Nissan Pathfinder
2007
237 065 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Dl69733
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Det er noen småting som må fikses: Jeg tror det er en lekkasje i AC-en, da den ikke kjøler slik den skal. I tillegg fungerer ikke nøkkelen trådløst, så den må brukes manuelt.
Grunnen til at jeg selger bilen nå, er at den dessverre ikke har stor nok plass til vår familie – vi er mange og har behov for noe større.
På et bilde jeg tok i Tyskland og Frankrike, Disneyland og Belgia, var det en morsom og vakker biltur.
Jeg var nylig på langtur til Hellas 27.02 og fikk problem i Sveits. Bilen gikk fint og fungerte helt fint, men bygget hjullager i Sveits.
Bilen er gammel og det tas om behold i feil i annonsen. Den selges derfor som den er og uten noe form for garanti.
Ta kontakt ved interesse.
Mvh Hussein
Tlf: 40567890
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 73 300 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Nissan
- Modell
- Pathfinder
- Modellår
- 2007
- Karosseri
- Annet
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 171 hk
- Slagvolum
- 2,5 L
- CO₂-utslipp
- 283 g/km
- Kilometerstand
- 237 065 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 3 000 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 2 180 kg
- Seter
- 7
- Dører
- 0
- Farge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 21.11.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DL69733
- Chassis nr. (VIN)
- VSKJVWR51U0210567
- 1. gang registrert
- 01.08.2007
- Eiere
- 7
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.