Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Polaris Sportsman 570
2019
2 123 km
567 cc
34 hk
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Følger med snøskjær med ekstra vinger for bredere skjærblad, bagasjeboks (sitter fiskestangholdere på boksen), vindskjerm, og kufanger foran. Er også montert vinsj bak hos Polaris, med fjernstyrt kontroll. Perfekt for vedhenting. Ekstra lys følger ikke med, men ledningsnett sitter der. Følger med kjettinger på alle hjul.
Motor har gått 330 timer.
Hadde den nylig på verksted da den trekker litt til venstre ved veikjøring. Dette skyldes en feil på bakdekk, da det ene er litt større enn det andre. Har løst dette enkelt ved å kjøre med litt mindre luft i det ene hjulet.
Spør gjerne hvis du lurer på noe :)
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Polaris
- Modell
- Sportsman 570
- Modellår
- 2019
- Type
- ATV
- Effekt
- 34 hk
- Slagvolum
- 567 cc
- Kilometerstand
- 2 123 km
- Vekt
- 345 kg
- Farge
- Rød
- Registreringsnummer
- EY9326
- Chassis nr. (VIN)
- TAPSET57XKJ037606
- Eiere
- 2
Utstyr
- 12V uttak
- Bagasjebrett
- Vindskjerm
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.