Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Volkswagen Transporter
1.9 TDI (LAV KM STAND)
2009
91 532 km
Manuell
Diesel
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innVil du hjelpe oss med å gjøre siden enda bedre? Delta i et kort nettbasert intervju og få et gavekort på 400 kroner.
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for BR73736
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen/Maskinen har gått i kommunal drift og er fulgt opp av kommunens eget verksted gjennom årlig vedlikehold to ganger pr. år. Jeg kjøpte den av de i januar 2025. Reparasjoner er utført fortløpende i sammenheng med dette eller ved annet godkjent verksted i kommunens eiertid. Siden jeg tok over kjøretøyet i januar 2025 har jeg hatt den på verksted for å:
-Kode om nøklene
-Skifte Batteri
-Bytte Map-sensor
Har også selv byttet N-75ventil.
Grunnen til salg er at jeg har kjøpt ny bil, og ikke trenger bil til flytting etc. lenger.
Pris kan diskuteres, ikke nøl med å ta kontakt dersom du har spørsmål.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 268 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 65 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volkswagen
- Modell
- Transporter
- Modellår
- 2009
- Karosseri
- Kasse
- Drivstoff
- Diesel
- Slagvolum
- 1,9 L
- Kilometerstand
- 91 532 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Seter
- 3
- Dører
- 5
- Farge
- Hvit
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 22.04.2026
- Avgiftsklasse
- Varebil
- Registreringsnummer
- BR73736
- Chassis nr. (VIN)
- WV1ZZZ7HZ9H059645
- 1. gang registrert
- 12.11.2008
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Air Condition
- Airbag foran
- AUX-inngang
- CD-spiller
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Hengerfeste, fast krok
- Sommerdekk på felg
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. En del Rust rundt omkring. Håndbrekket funker, men er litt dårlig. Hadde en hendelse der jeg ikke fikk start. Hadde den på verksted og da funket den topp. Da at dersom det skjedde igjen så kan man vurdere å skifte startmotor (dette er ikke veldig dyrt).
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonseinformasjon
FINN-kode
410241897
Sist oppdatert
6. juni 2025, 16:10
Om informasjonen i denne annonsen
Beskrivelsen, prisen og bildene i denne annonsen er levert av selgeren. Tekniske spesifikasjoner og andre data kommer fra selgeren eller fra tredjeparter, blant annet produsenten og offentlige registre.
Tekniske data kan beskrive den generelle spesifikasjonen for denne modellen og modellåret, og trenger ikke å stemme med den nøyaktige spesifikasjonen til det som selges. Utstyr og tilstand kan variere fra enhet til enhet. Opplysningene kan være mangelfulle, utdaterte eller feil.
Der det er oppgitt tall for forbruk, rekkevidde, kapasitet eller ytelse, er dette veiledende verdier basert på standardiserte tester. Faktiske tall varierer med tilstand, last og bruk.
Vi anbefaler at du bekrefter opplysningene som er viktige for deg med selgeren før du kjøper.