Bildegalleri
Stingray 220sx
Stingray 220 sx
2007
22 fot
Innenbords
7
Pris
150 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Volvo penta d3 motor med sx drev. Optimalisert fra 130 til 190hk. Hopper fint opp i plan med full båt og gjør oppmot 40 knop ved rette forhold.
Service på motor og drev er gjort av penta mekaniker og bra fulgt opp i mitt eie. Ikke brukt etter service i fjor. Båten har kun gått i ferskvann de siste 5-6 årene.
Ellers fremstår båten pen til alder å være, men noe utbedring er det om vil.
Flere bilder kommer!
Bil/benebil innbytte kan vurderes
Ring for mer info:97171109
Henger følger ikke med.
Spesifikasjoner
- Merke
- Stingray
- Modell
- 220sx
- Modellår
- 2007
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 190 hk
- Motorfabrikant
- Volvo
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 40 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 22 fot
- Sitteplasser
- 7
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Gul
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.