Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Knaus Knaus 780 Royale (Haugen hytteutleie og camping)
2008
2 000 kg
950 cm
7
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Perfekt for dere som ønsker et enkelt og koselig fristed. Her er det like kjekt vinter, vår, sommer og høst. Skiløyper og akebakke rett utenfor døren om vinteren. Kjekk lekeplass med trampoline, sykler, minigolf, samt kort vei til fine turløyper og badevann, vår, sommer og høst. Salgsprisen som er inkludert vinterleie ( 7500kr), parkering og løypeavgift. Omregistrering til eier av campingplass på 25 000 kr er ikke inkludert og dekkes av kjøper. Dette er en super vintervogn med god skapplass og gode tørkemuligheter. Fremst i vognen er det dobbeltseng. Vegg i vegg med denne er det et bad med toalett og dusjmuligheter. Utenfor badet er det vask med god skapplass rundt. I forlengelsen av denne er det to faste køyesenger. Vis a vis køyesenga er det en liten sittegruppe som lett kan gjøres om til seng. Skapplass over denne kan enkelt gjøres om til nedfellbar seng for mindre barn. (Totalt 6 sengeplasser) Kjøkkenseksjonen er utstyrt med kjøleskap med fryseboks, komfyr med tre gassbluss, og gasstekeovn og kjøkkenvifte. Her er det også gode skap, med god lagringsplass. Lengst bak i vogna er det en sittegruppe med god plass rundt bordet til en stor familie. Dette kan også gjøres om til soveplasser (2 stk) Det er god skapplass i vogna både i form av skap over dobbeltsenga, over den lille sittegruppa og over spiseplassen. I tillegg er det et separat hengeskap/ tørkeskap. Det er også gode oppbevaringsmuligheter under dobbeltsenga, under køyesenga og under begge sittegruppene. Vogna har Alde sentralvarme, varme i vegger samt varme i gulvet. Dette gjør at vogna er lun og varm om vinteren. Tilbygget er av typen Isocamp (5 x 3m) , som ble oppført samtidig med at vogna ble plassert på stedet. Tilbygget har isolert plategulv med gulvbelegg. Flere stikkontakter er oppført i forteltet. Skibod/lagringsbod er oppført i tilknytning til Isocampen. Vi selger vogna med sofa og salongbord. Fra vogna er det 50 meter til servicebygg med toaletter, dusj og tilgang til kjøkken, oppvaskemuligheter, vaskemaskin og tørketrommel. På sommeren er det kiosk åpen på campingplassen. Det er kort vei til skiløyper, som blir kjørt opp hver dag gjennom hele vinteren. Vognen er en 2008 modell og har stått på Haugen hytteutleie og camping siden 2010. Ta kontakt ved ønske om visning.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Knaus
- Modellår
- 2008
- Type campingvogn
- Campingvogn
- Lengde i cm
- 950 cm
- Bredde
- 244 cm
- Totalvekt
- 2 000 kg
- Egenvekt
- 1 900 kg
- Nyttelast
- 100 kg
- Soveplasser
- 7
- Campingvognen står i
- Norge
- Tilstandsrapport
- Ja
- Salgsform
- Til salgs
Utstyr
- Alu. Felger
- Dyrefri
- Fasttoalett
- Fortelt, vinter
- Fryseboks
- Gulvvarme
- Kjøleskap
- Røykfri
- Sentralvarme
- Stekeovn
- Vannbåren varme
- Varmtvann
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.