Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Suvi 50 Duo bowrider utstillingsbåt
2025
16 fot
Utenbords
5
Pris
234 900 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Medlem av Norboat
Se dine fordelerForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
En perfekt landstedsbåt som gir mye båt for pengene.
Suvi er det nest mest solgte båtmerket i Finland, og leverer landsedsbåter for nordiske forhold. Skrogene de bruker er støpt i formene til tidligere Yamarin-modeller, noe som gjør at sjøegenskapene er meget gode. Ved å fjerne innerlineren blir båtens bredde bedre utnyttet, og man får en båt som er lettere og dermed rimeligere å drive. Overflaten innvendig er grov slik at man slipper å være redd for å bruke båten til både fiske og teiner.
Suvi's lette vekt gjør også at de drives godt med relativt beskjeden motor
Fart i knop med 1 person ombord:
Yamaha 40hk: 27 knop
Yamaha 50hk: 29 knop
Yamaha 60hk: 31 knop
Prisen i annonsen gjelder med Yamaha F40FET-L
Tillegg for Yamaha F50HET-L: 10.000,-
Tillegg for Yamaha F60FET-L: 24.000,-
Velkommen inn Yamaha Bergen As for en hyggelig båtprat :)
Spesifikasjoner
- Merke
- Suvi
- Modell
- 50 DUO
- Modellår
- 2025
- Type
- Bowrider
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 40 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 27 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 380 kg
- Lengde i fot
- 16 fot
- Bredde
- 208 cm
- Sitteplasser
- 5
- Farge
- hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Putesett
Hydraulisk styring
2 stoler
Trekk til stoler
Kjøljern
Bunnstoff: 7.200,-kr
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.