Bildegalleri
El motor 2,5 til 11 kW-48V
Pris
44 750 kr

Medlem av Norboat
Se dine fordelerBeskrivelse
Inkludert motorstyring og kabler.
Leverer også andre inn og outboard motorer. Også Podder. Ta kontakt for info
- Kvalitet i alle ledd. Kvalitetsmotor produsert i Østerrike. En av Europas ledende produsenter av El-motorer
- Større motorkapasitet enn tilsvarende bensin og diesel motorer
- Børsteløs motor teknologi. Nærmest helt vedlikeholdsfri.
- Trinnløs gass. Frem- og bakover.
-Luftkjølt
Aquamot blir nå importert av Telemark Trade AS som har over 20 års erfaring med båtmotorer. Aquamot er en av Europas ledende produsenter av El-båtmotorer og har levert el-motorer til det Europeiske markedet siden 2003.
Aquamot produserer El-motorer opp til 50 hk. Både for innen og utenbords bruk. Alle modellene er med direkte overføring til propell og de benytter den nyeste tre-fas teknologien som finnes på markedet. Motorene er utviklet for å overføre mest mulig kraft til propellen. Og dette nesten uten lyd og helt uten forurensende eksos.
For mer info: http://aquamot.at/en/
Spesifikasjoner
- Merke
- Aquamot
- Type motor
- Innenbords
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Telemark Trade AS
Se butikkside med 31 annonserForhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.