Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Inter 7700 Nor-Line
Inter 7700 Nor-Line selges
1998
25 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
225 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Inter 7700 Nor-Line selges!
Båten er en 1998 modell med største motoralternativ på 98hk. Maxfart på 15knop. Motoren er sprek og kontant. Gangtid lik 970timer.
Båten er utstyrt med separat bad m/toalett (pumpe), vask (kaldt/varmt vann) og dusj. Kabinen består i tillegg av sofa m/bord. Eventuelt kan sofa/bord gjøres om til dobbelseng, i tillegg til stikk-køye på babord side. Kjøkken er utstyrt med dobbel gassbluss, vask (kaldt/varmt vann) og kjøleskap. Bak har båten en romslig sittegruppe med spisebord, alternativt kan plassen bak gjøres om til seng. Utvendig dusj med kaldt/varmt vann i akter.
Båten har kartplotter med ekkolodd, bautruster og ankervinsj. Kalesjen ble kjøpt ny for 3 år siden for kr 21000,-. Hvite seteputer i sky.
Alt av utstyr i form av tauverk, fendere, opplagsstativ, presenning mm. medfølger.
Båten selges på vegne min far, som ikke lenger ønsker å eie egen båt.
Ved interesse ta kontakt for en hyggelig prat!
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Inter
- Modell
- 7700 Nor-Line
- Modellår
- 1998
- Type
- Trebåt/Snekke
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 98.0 hk
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 15 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 900 kg
- Lengde i fot
- 25 fot
- Dybde
- 70 cm
- Bredde
- 270 cm
- Soveplasser
- 5
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- IAK540
Utstyr
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.