Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Predator
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Predator

Bildegalleri

(1/37)
Inaktiv

Predator 337-R / NORGES RÅESTE

Predator

Modellår

2011

Lengde

34 fot

Type motor

Innenbords

Seter

6

Pris

2 190 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Markedets desidert råeste båt - Predator 337-R Diamond.

Why settle for less? Godt for kropp og sjel. Ikke for kjedelige tørrpinner.

Dette er et flytende kunstverk og et smykke av en båt produsert i Arendal av Predator Boats.

www.predatorboats.no

Ny pris kr. 3.450.000,-.

Dette er en meget spesiell og eksklusiv båt som ikke bare er en fryd å se på, men kan brukes som en helt vanlig daycruiser, såfremt du vil ha det beste av det råeste innen design, kvalitet og prestanda.

Hele båten er bygget i Norge, noe som er svært imponerende da den går alle konkurrentene som Nor-Tech, Goldfish, Hydrolift, Windy og Chris Craft m.fl. en høy gang. Har bare høstet positive omtaler. Hele båten er bygget i hybridkevlar, vinylester og divinycell. Dette er mye sterkere enn glassfiber. Alle skott er faste. Kun sterke komposittmaterialer. Skroget har 24 graders V-bunn med running-pad og notched transom. Skroget er dobbeltsteppet og har helt fantastiske sjøegenskaper. Denne har også et heftig eksosanlegg som gir mer hk. og lyd, med silent choice. Glenn Andersen har lakkert båten som får øyet vått og som tar pusten fra de fleste. Motorene er helt vanlige og originale (ikke trimmet) som er kjent for å være meget drifts- og vedlikeholdsvennlige, og nærmest uslitelige. Det holder kun med olje- og filterskift en gang i året her = lave driftskostnader etc. Må ikke sammenlignes med racing motorer. Drivstofforbruket er også mye lavere enn det folk tror, og ved normal kjøring så er det ingenting å bekymre seg over. På full gass går det med 130 l/t.

Båten har en gangtid på kun 190 timer, og ble egentlig brukt kun de to første sesongene som demobåt. Eier som kjøpte den av Predator i 2013 har ikke hatt tid til å bruke den så den har vært lagret innendørs, utstilt i showroom. Båten har fått full service og gjennomgang slik at det er bare til å vri om nøkkelen. Stoffet for første gang i vinter og klar for sommeren 2018. Nettopp sjøsatt.

Omtale:
http://www.klikk.no/motor/baat/article922887.ece
http://www.batmagasinet.no/bladarkivet/ekstrembåt-predator-337-når-villdyret-våkner

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=gzIQKjKcYWM

Båten kan vises frem i Asker etter avtale og kan event. leveres hvor som helst i landet. Båten er registrert i Skipsregisteret, fri for heftelser.

Undertegnede megler har fått i oppdrag å selge denne flotte båten. Vi ordner hele handelen på en trygg og profesjonell måte. Er du på jakt etter en annen type båt så kan vi hjelpe deg å finne din drømmebåt gjennom vårt nettverk. Har du en båt du vil selge? La oss finne en kjøper til den, basert på no cure - no pay. Vi jobber med kunder som har, eller etterspør Båter i Toppklasse!

Ta kontakt med Yachtmegleren Stian Sandlie på telefon 92467000 eller mail stian@yachtmegleren.no for mer informasjon.

YACHTmegleren AS
Filipstad Brygge 1
0250 Oslo

www.yachtmegleren.no

*** Kjøp og salg av Båter i Toppklasse!

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Predator
Modellår
2011
Type
Daycruiser
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
850.0 hk
Motorfabrikant
Mercruiser 496 m/Bravo 1XR
Type motor
Innenbords
Topphastighet
72 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
3 400 kg
Lengde i fot
34 fot
Lengde i cm
1 036 cm
Dybde
90 cm
Bredde
265 cm
Sitteplasser
6
Soveplasser
4
Farge
Gull
Båtens beliggenhet
Norge
Registreringsnummer
LG7859

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Filipstad Brygge 1, 0250 Oslo
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

126016198

Sist oppdatert

25. august 2018, 09:34

Referanse

Predator 337-R

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Predator
Daycruiser