Beskrivelse
Nydelig rekkering, alliansering takst fra nov 2020 på kr 13.000,-
Besøk gjerne vår nettbutikk, ved å trykke "Kjøp i nettbutikk"!
Det er der prisene er, og salget skjer fra.
Vi har flere spennende objekter i nettbutikken!
Vi har ingen fysisk butikk, kun en liten nettbutikk. Vi har beskjedent med varer, og er relativt nyetablerte. Men vi prøver å være tilgjengelige, og her kan du hente varen fra morgen til kveld, så sant vi er hjemme. Har vi det inne, så selger vi gjerne til deg!
---
Nydelig, klassisk allianse ring, med hele 9 brilliantslipte diamanter. Diamantring. Allianse ring.
Flerstensring, flerstens ring. Ni diamanter, rekkering, eternity diamantring i 14k hvitt gull.
Stemplet på innsiden av ringen, 585 for 14K hvitt gull, GD i en firkant for gull og diamanter, forretningen heter; Ur og Optikk i Oslo, og ligger i dag på Lambertseter senter.
Videre stemplet på innsiden av ringen; 0,27 for totalvekt på alle 9 diamantene. Hver diamant er således en 0,03 ct stein.
Steinene sitter støpt og fast i gripeklørne. Faktisk hørt at det er mer solide gripeklør i hvitt gull enn gult gull. På innsiden av ringen, er det åpning for hver stein, som sikrer lys og refleksjon i alle steinene, slik at de glitrer.
Ringen er i størrelse 51. Så er det sikkert lurt å undersøke dine fingre på forhånd, for hvilken ring størrelse som passer for deg. Ellers så kan ringen tilpasses størrelsesmessig hos enhver gullsmed.
Nypusset og gått igjennom av gullsmed. Verdivurderingen 20.11.2020 satt til kr 13.000,-.
Se bilder for flere detaljer.
Selges i nettbutikken!