Bildegalleri
Flott brudekjole og underskjørt selges
Til salgs
Frakt fra 179 kr + Trygg betaling 199 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Selger min flotte brudekjole kjøpt ny hos Kristins brudesalong i Oslo i 2015. Full pris på kjolen var 15.000 kr.
Kjolen er tilpasset min lengde som er 169 med sko med ca fire cm hæl. Kjolen er en størrelse 38/40. Den er med glidelås bak, og pynteknapper på utsiden. Det er også mulig å sette på en stor sløyfe igjen bak da jeg valgte å ta denne bort.
Det er også laget til mulighet for å løfte opp kjolen til de to nederste knappene på kjolen samt et ekstra bånd å holde i, så det er lettere å bevege seg rundt på festen og på dansegulvet. Desverre er to knapper borte på kjolen, men det skal være en enkel jobb å sy på to nye.
Kjolen er vasket og renset.
Det kan også følge med et underskjørte. Dette kostet 700 kr nytt. Underskjørte er brukt en gang.
På underskjørt der man kan sette inn en ring. Jeg valgte å ikke ha ringen i på underskjørte da jeg synes kjolen ble bedre uten.
Kjolen kan sendes mot at kjøper betaler porto.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.7.2026 kl. 21:29 ・ FINN-kode: 79518585











