Bildegalleri

Inngang
Løvenstad/ Bassengåsen - Hybel til leoe
- Månedsleie
- 13 500 kr
- Depositum
- 40 500 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 45 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 0.
- Leieperiode
- 14.10.2025 - 11.09.2028
Fasiliteter
Beskrivelse
Første etasje: 45 kvm: sove plass , stue, kjøkken og bad
Enebolig beliggende i populære Bassengåsen på Løvenstad i Rælingen kommune. Boligfeltet består for det meste av villabebyggelse og er et utrolig barnevennlig område med flotte rekreasjonsmuligheter og aktivitetstilbud.
Det er kort avstand til alt fra skoler, barnehager, idrettstilbud og turmuligheter. Rett i nærheten finner vi blant annet Sandbekkhallen, fotballbaner og treningssentere.
Flotte turmuligheter i området på sommer som vinter, her kan man gå opp til Bjønnåsen for å få en fantastisk utsikt over store deler av Romerike. Åmotdammen ligger i kort avstand fra boligen med flotte bademuligheter.
I nærheten finner vi blant annet Lillestrøm med flere gode retauranter, cafeer, butikker og servicetilbud. Ønsker man et større utvalg finner vi Strømmen storsenter en kort tur unna boligen. Dette er norges største kjøpesenter med butikker for alle og en hver.
Kollektiv:
Nærmeste busstopp heter Torgenholtet. Her kommer man seg blant annet til Lillestrøm på 9 minutter og Oslo på 28 minutter. Fra Lillestrøm er det veldige gode kollektivtilbud og man kommer seg til Oslo sentralbanestasjon på kun 10 minutter og 12 minutter til Gardermoen.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser



Rom til leie. Kollektiv



