Bildegalleri
R.M. Williams Suede Craftsman - Chocolate - Str. 45 - Kun brukt 3 ganger!
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 208 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 45
Type: Støvler
Materiale: Semsket skinn
Klassiske Chelsea boots fra australske R.M. Williams - nesten som nye!
Selger et par elegante R.M. Williams Suede Craftsman i fargen Chocolate, laget i mykt, mørkebrunt semsket skinn.
Dette er den klassiske Craftsman-modellen med den karakteristiske, slanke silhuetten, elastiske sidepaneler og elegant lærsåle.
Kun brukt tre ganger!
Skoene er i svært god stand, med minimale bruksspor. Lærsålene har kun den lette ruheten som naturlig oppstår etter noen få gangers bruk.
Hvorfor selger jeg dem? Jeg har også et par svarte R.M. Williams som jeg alltid ender opp med å bruke. Derfor har disse brune dessverre blitt stående i skapet - og fortjener en ny eier som faktisk bruker dem!
Detaljer:
* Modell: Suede Craftsman
* Farge: Chocolate (mørkebrun)
* Materiale: Semsket skinn (suede)
* Såle: Lær
* Størrelse: EU 45 / UK 10 / US 11
* Vidde: G (normal)
* Produsert i Australia
* Kun brukt 3 ganger
* Original R.M. Williams-eske og skoposer følger med
Tidløs kvalitet og stil
R.M. Williams er kjent for sitt australske håndverk og sine ikoniske Chelsea boots. Craftsman-modellen passer like godt til jeans og chinos som til en mer formell garderobe.
En flott mulighet til å sikre seg et par kvalitetsboots i tilnærmet ny stand til en betydelig lavere pris enn nye.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 25.10.2026 kl. 20:28 ・ FINN-kode: 479586165


