Bildegalleri
Fagskole Bøker
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Selger diverse fagskole bøker brukt på maskinteknikk ved fagskulen vestland. mulig de er brukt andre plasser også.
noen har markeringer i seg og andre bare godt brukt.
selger hver bok for 200 kr stykket
Autocad 2020 ISBN 9788205530812
Kjemi og Miljø-Kunnskap ISBN 9788256272365
HMS Teori og Praksis ISBN 9788245019919
Målrettet Prosjektstyring ISBN 9788245039801
Kvalitetstyring teori og praksis ISBN 9788251925495
Maskin Tegning ISBN 9788200410393
Crossover ISBN 9788245034264
Praktisk Prosjektledelse ISBN 9788245045239
Oppgave samling til praktisk prosjektledelse ISBN 9788245046069
Produksjon og driftsteknikk ISBN 99788251915335
Norsk for ingeniører ISBN 9788215063171
Øknomistyring ISBN 9788245032093
Organisjasjon og ledelse ISBN 9788245032086
Markedsføringsledelse ISBN 9788245032079
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 24.10.2026 kl. 13:45 ・ FINN-kode: 479439201

