Bildegalleri
💚Nydelig, grønt smykke med utskåret anheng 💚
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 42 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Kjønn: Unisex
Selger et vakkert og iøynefallende halskjede med et stort, detaljert anheng i dyp grønnfarge. Anhenget har flotte utskjæringer med tradisjonelle kinesiske motiver, blant annet koi-fisk (karper) og lotusblader som omkranser en lykkemynt. I asiatisk kultur symboliserer dette overskudd, velstand og lykke.
Spesifikasjoner og detaljer:
• Design: Håndverksmessig stil med relieffutskjæring.
• Kjede: Består av glatte, avlange og runde perler i en olivengrønn nyanse.
• Snor: Smykket henger i en praktisk, mørk snor med regulerbar glideknute, slik at lengden enkelt kan tilpasses.
• Mål: Selve anhenget er ca. 5 cm i diameter. (Se bilde med målebånd for full lengde på kjedet).
Om materialet:
Smykket selges som et motesmykke/pyntegjenstand da jeg ikke har sertifikat eller kjenner den nøyaktige steintypen. Det har et flott, jade-lignende utseende med en dyp og jevn grønnfarge, men kan være en form for behandlet stein, serpentin, glass eller lignende hardstein. Prisen er satt deretter.
Smykket er i veldig god stand og har ligget oppbevart på smykkestativ. Perfekt som et unikt tilbehør til hverdags eller fest, eller som en fin gave.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 20.10.2026 kl. 22:45 ・ FINN-kode: 479205434


