Bildegalleri
DVD: Jenta som lekte med ilden (2009)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Jenta som lekte med ilden (Flickan som lekte med elden) er en svensk krimthriller regissert av Daniel Alfredson, basert på romanen av Stieg Larsson. Hovedrollene spilles av Noomi Rapace som Lisbeth Salander og Michael Nyqvist som Mikael Blomkvist.
Filmen følger Lisbeth Salander, som blir mistenkt for et trippeldrap og må flykte mens politiet leter etter henne. Samtidig forsøker journalisten Mikael Blomkvist å bevise hennes uskyld og avdekke sannheten om hennes mørke fortid.
Etterforskningen avslører et nettverk av vold, korrupsjon og hemmeligheter som strekker seg langt inn i svenske myndigheters systemer.
Filmen er den andre delen av Millennium-trilogien og er kjent for sitt høye spenningsnivå, sterke karakterer og Noomi Rapaces kritikerroste rolleprestasjon som Lisbeth Salander.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 19.10.2026 kl. 20:41 ・ FINN-kode: 479127266
