Bildegalleri
Vakker vintage Jie Gantofta keramikklokke (Aimo Nietosvuori)
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 48 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en utrolig sjarmerende svensk retro veggklokke i hvit keramikk fra den kjente produsenten Jie Gantofta. Klokken har en nydelig, tredimensjonal relieffdekor med fargerike blomster og tall, mesterlig formgitt av designeren Aimo Nietosvuori.
• Selve keramikken: I veldig god og pen stand. Den er hel, ren og uten krakeleringer, skår eller sprekker.
• Urverket: Det originale kvartsurverket på baksiden har takket for seg og må byttes ut dersom du ønsker en fungerende klokke.
Bytte av urverk (enkelt DIY-prosjekt):
Det er heldigvis svært enkelt og rimelig å fikse selv! Et flunkende nytt, stillegående kvartsurverk koster i dag kun rundt 100 kroner på butikker som clash olson osv.
Det skrus enkelt på plass fra baksiden på bare noen minutter.
Kan hentes hos meg eller sendes i posten mot at kjøper betaler frakt. Jeg pakker selvfølgelig svært godt inn med bobleplast slik at den kommer trygt frem.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 18.10.2026 kl. 15:38 ・ FINN-kode: 479018933
