Bildegalleri
Unike herreboots fra Bunker i mørkebrun skinn – Str. 43 (Som nye!)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 67 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 43
Type: Støvler
Materiale: Lær
Selger et par utrolig tøffe og særegne ankelboots/støvletter fra det spanske kvalitetsmerket Bunker. Skoene har stilige western-inspirerte detaljer, en spiss tå og et flott mønster i skinnet som gir et eksklusivt og røft uttrykk.
Innvendig er de fôret med Bunkers karakteristiske lilla skinn/stoff, som gir en utrolig kul kontrast. Det er også praktisk glidelås på innsiden av anklene, så de er lette å ta av og på.
Skoene er kun brukt 2 ganger og fremstår som helt nye. De har ingen synlig slitasje og har stort sett bare stått lagret i skapet. Her får du unike boots som ikke alle andre har!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 17.10.2026 kl. 14:08 ・ FINN-kode: 478922463
