Bildegalleri
FRI FRAKT! Oktoberfest skjorte/bluse fra Wollmann – str. 38
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Type: Skjorte
Materiale: Bomull
Farge: Flerfarget
Supersøt blå- og hvitrutete skjorte/bluse fra Wollmann med flotte, fargerike blomsterbroderier både foran og bak. Størrelse 38/medium.
Perfekt til Oktoberfest, tyrolerfest eller temafest! 🇩🇪🍺
Skjorten har et klassisk rutemønster i lyseblått og hvitt, dekorative broderier i rødt, gult og blått, hvite knapper og lange ermer med mansjetter.
En feminin og tidløs skjorte med fine detaljer som også passer perfekt til den tradisjonelle Oktoberfest-stilen. Kan brukes sammen med lederhosen, skjørt eller til hverdags sammen med jeans.
Søkeord: Oktoberfest, tyrolerskjorte, tyrolerbluse, Oktoberfest-antrekk, dirndl, rutete skjorte, tysk folkedrakt, ølfestival, temafest, Wiesn.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 13.10.2026 kl. 18:13 ・ FINN-kode: 478663280



