
Bildegalleri
Burberry 100% kasjmir ullkåpe
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 252 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: XS
Merke: Burberry
Type: Kåpe
Materiale: Kasjmir
Farge: Beige
Selger denne vintage Burberrys kåpen da den ikke blir nok brukt. Den hvite merkelappen, samt lisenskoden C-TK83 viser at denne kåpen ble produsert av Sanyo Shokai, en offisiell lisenspartner av Burberry fra 1970-tallet til 2015. Denne ble altså produsert før Sanyo Shokai lanserte blue label og black label i 1996 og 98.
Kåpen er av Grade A kashmir med tykkelse 15 mikron. Den oppleves ekstremt myk og deilig, og det er ingen slitasje i kashmiren, bortsett fra at den fort kan bli litt rynkete og kan ha godt av å henge litt etter bruk.
Liningen er av jacquard-stoff i 100% cupro, med burberrys ridderen vevd inn i stoffet. (Se bilde) Knappene er av horn og alle har derfor unike mønstre.
Vaskelappen oppgir videre:
Brystomkrets: 85
Hofteomkrets: 95
Ment for personer rundt 160
Størrelsen er japansk 11AB3, noe som tilsvarer en M/L, men passer best til XS slik som målene over tilsier.
Vaskelappen står på japansk, men du kan enkelt oversette ved å legge bildene inn i google oversetter for eksempel☺️
Fargen er kamel, og framstår som på bildene.
Gjerne ta kontakt om du har noen spørsmål eller ønsker flere bilder!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 13.10.2026 kl. 11:31 ・ FINN-kode: 478627229


