Bildegalleri
MadiLane Lissy brudekjole🤍
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 310 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: S
Farge: Hvit
Selger brudekjolen min fra MadiLane - en vakker kjole som fortjener å skinne flere ganger🤍 Modellen heter Lissy og er kjøpt på Box brud i Trondheim for 25 900kr.
En nydelig kjole med skulderløs overdel og drapert stoff rundt overkroppen. Overdelen har et stretchy korsett i midjen, med hemper som gjør at du kan tilpasse størrelsen til deg. Den sitter derfor som et skudd, samtidig som den er utrolig behagelig å ha på! Kjolen har knapperekke bak og langt skjørt med slep. Stoffet oppleves lett og elegant✨
Fargen heter ivory, størrelse 38/M (US 08).
Kjolen er lagt opp til skredder (jeg er 167 og brukte 5 cm hel), lagt til tre dansehemper og det er sydd noen sting i foldene på brystet for å holde de på plass. Kjolen har vært på rens og er i svært god stand.
Ett langt, klassisk slør og underskjørt kan legges til ved ønske✨
Ta kontakt for flere bilder eller om du ønsker å prøve🤍
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 11.10.2026 kl. 18:05 ・ FINN-kode: 478503832

