Bildegalleri
Pent brukt Killstar goth/alternativ kjole med blonder | Str. M
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 47 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Størrelse: M
Materiale: Nylon
Farge: Svart
Selger en fin og gjennomført sort kjole fra det kjente alternative merket Killstar. Kjolemodellen har nydelige blondedetaljer over skuldrene, en innebygd "choker"-hals som lukkes i nakken, og et lagdelt skjørt med tyll og blondekant som gir vakkert volum.
Kjolen er pent og lite brukt, har ingen synlige skader eller slitasje, og fremstår i god stand. Den har glidelås i ryggen som gjør den enkel å ta på og av.
• Merke: Killstar («We are the weirdos»)
• Størrelse: Medium (M) – Tilsvarer en vanlig størrelse 38.
• Farge: Sort
• Detaljer: Høy hals i blonde, gjennomsiktig blondeparti, lagdelt strutteskjørt med tyll.
• Vaskeanvisning: Tåler finvask på 30 grader.
Perfekt til festivaler, konserter, fest, halloween, goth/alternativ stil, eller når du bare vil føle deg ekstra fin!
Kan hentes hos meg eller sendes raskt og trygt mot at kjøper betaler frakt (bruker gjerne Finn sin 'Fiks ferdig'). Ta gjerne kontakt om du har spørsmål.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 10.10.2026 kl. 20:55 ・ FINN-kode: 478421869


