Bildegalleri
Vintage prinsessekåpe fra 1960-tallet
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 243 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: XS
Type: Kåpe
Materiale: Ull
Farge: Brun
Vurderes solgt. Nydelig vintage prinsessekåpe fra 1960-tallet i en sjokoladebrun farge. En feminin og elegant modell med klassisk innsvinget midje og et vakkert utsvingt skjørt som skaper den karakteristiske prinsessesilhuetten.
Kåpen har flere sjarmerende detaljer, blant annet en avrundet krage, dekorative knapper, brede mansjetter og lommedetaljer med flettet kantbånd i en rustbrun nyanse. Stoffet har en flott, lodden og strukturert overflate.
Et nydelig eksempel på vintagemote, med tydelige referanser til 50- og 60-tallets feminine silhuetter. Passer spesielt godt for deg som liker retro, old Hollywood, fransk vintage, romantisk cottagecore og en eventyrlig, nesten viktoriansk estetikk. Kan også styles i retnin whimsigoth og bohemsk vintage.
En tidløs statement-kåpe med masse karakter, perfekt over både kjoler, skjørt og mer moderne antrekk.
Størrelse: XS
Mål: kommer senere
Ettersom dette er en vintagekåpe, har den bruks- og aldersrelaterte spor. Selges som den er, og jeg anbefaler å se plagget fysisk før kjøp.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 9.10.2026 kl. 10:30 ・ FINN-kode: 478292573
