Bildegalleri
Flott tolags smykke med grønne og mørke steiner
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 44 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Kjønn: Dame
Salg av et veldig pent og dekorativt tolags statement-smykke (halskjede). Smykket består av store, flate og ovale grønne steiner som er satt sammen med fasetterte, mørke og gjennomskinnelige steiner.
Viktig informasjon om materialene:
• Steiner: Det er ukjent nøyaktig hvilke steiner dette er. De mørke ligner på røykkvarts, og de grønne kan minne om turkis eller farget magnesitt, men jeg kan ikke garantere steintypen da smykket selges som det er.
• Metall: Låsen (klolås) er stemplet med 925, som betyr at denne delen er i sterlingsølv. Resten av metallet i smykket (de dekorative ringene og metalltråden mellom steinene) fremstår som uedelt metall / base-metall.
• Merke: Smykket har ingen synlige stempler for designer eller merke, så det selges som et ukjent/uavhengig håndverksprodukt.
Mål og tilstand:
• Lengden er ca. 21 cm når det ligger dobbelt (målt fra brett til lås).
• Smykket er i veldig god stand og har ligget pent oppbevart. Sitter veldig fint på (se bilder på byste).
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 5.10.2026 kl. 17:36 ・ FINN-kode: 478042915
