Bildegalleri
Stella York 7535
Til salgs
Frakt fra 179 kr + Trygg betaling 272 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Farge: Hvit
Stella York 7535, Ivory: kjøpt hos Drømmekjolen i Vennesla. Brukt èn gang 01.08.2026, vore på renseri.
Denne tidløse brudekjolen i A-linje er laget i elegant Mikado-stoff, og har en majestetisk, skulderfri utringning med et bredt bånd som gir et flatterende uttrykk. Fra midjen faller kjolen ut i et fyldig skjørt med slep, diskrete lommer og en horsehair-kant nederst som gir skjørtet et formelt, strukturert og elegant fall.
De Mikado-trukne knappene skaper en vakker detalj på ryggen og fortsetter hele veien fra den høye ryggen og ned til enden av slepet – en enkel, men svært effektfull avslutning. Slepet kan enkelt "kneppes" opp slik at kjolen er lett å danse i utover natten.
Kjolen blei bestilt i str 48, men blei sydd inn til ein str 40/42. Den er òg sydd opp slik at den passa høyden min på 177 cm og med 4,5 cm hæler. Kjolen kan med andre ord sys ut igjen til en str 48, men også sys mer inn. Lengden på kjolen kan også justeres slik at den blir lengre og kortere.
Nypris: 19.900,-.
Sløret kan òg kjøpast for 2000,- (nypris 4200,-).
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 5.10.2026 kl. 16:06 ・ FINN-kode: 478035529


