Bildegalleri
VINTAGE Mephisto Rainbow
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 67 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 43
Type: Andre sko
Materiale: Lær
Se bilder
Selger et par ikoniske og ekstremt velholdte vintage Mephisto Rainbow, høyst sannsynlig produsert sent på 1980-tallet
kjent for sin uovertrufne franske håndverkskvalitet
• Autentiske detaljer: Har den sjeldne, pregede lær- og tekstiletiketten på siden (som ikke finnes på moderne utgaver), samt det klassiske retro-fôret med mønster under pløsen.
• Unik styling: Kommer med tidsriktige, fargerike lisser (én rød og én blå) som gir skoene den helt rette, personlige vintage-looken.
• Tilstand: Læret har en nydelig, naturlig patina. Gummisålen har oppsiktsvekkende lite slitasje i mønsteret til å være rundt 35 år gammel – her er det ekstremt mange kilometer igjen. Innvendig har det tynne skumlaget over lærsålen morknet bort (helt standard for Mephisto fra denne tiden), men dette har ingenting å si for komforten eller bruken.
Perfekt for samlere eller deg som ønsker et par unike kvalitetssko som skiller seg ut
Str 43 er ikke sikker legger ut såle i cm her
Legger prisen på 1200kr kom gjerne med bud
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 8.10.2026 kl. 20:40 ・ FINN-kode: 477975652


