Bildegalleri
Armani My Way Eau de Parfum Nectar 30 ml
Til salgs
500 kr
Beskrivelse av varen
My Way Eau de Parfum Nectar inviterer deg med på en sanselig reise og fanger en frigjort og frisinnet visjon av kvinnelighet.
-
Denne fruktige blomsterduften, som stammer fra det herlige møtet mellom saftig pære og strålende tuberose, er innkapslet i en ny rosa flaske kronet med en gjennomsiktig rosa talismanhette.
-
Duftnoter:
- Duften åpner med en eksplosjon av friskhet, saftig pæreakkord og livlig, aromatisk rabarbraakkord. Disse fruktige notene harmonerer med det pikante bergamotthjertet og den fengslende appelsinblomsten, og skaper dermed en intens og forfriskende blanding.
- I hjertet av duften finnes en hvit blomsterbukett som avslører et kremet hjerte av tuberose-absolutt.
- En blanding av hvitt tre og varmt sedertre forsterker den sensuelle, beroligende vaniljebourbon-infusjonen i bunnen med den beroligende effekten av hvit musk.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 4.10.2026 kl. 16:38 ・ FINN-kode: 477959012

