Bildegalleri
Viking Ultra vinterstøvler str. 26
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Skostørrelse: 26
Merke: Viking
Kjønn: Unisex
Materiale: Andre materialer
Selger et par pent brukte Viking Ultra 2.0 vinterstøvler i størrelse 26. Mye såle igjen. Nypris var 649,- Kan sendes med posten, helthjem, postnord eller fiks ferdig. Se gjerne mine andre annonser for mer klær og utstyr til barn.
Fra produsent:
Vanntett vintersko laget i PU-materiale som holder føttene varme. Enkel å ta av og på. Romslig lest for ekstra plass til tærne og god komfort.
Viking Ultra 2.0 er en moderne vintersko laget av et høyt teknisk PU-materiale. Den er laget for å holde føttene dine gode og varme under kalde forhold. Skoene er rask å ta av og på, samtidig som de er enkle å rengjøre.
Støvlene er laget av et fleksibelt Polyurethane-materiale, som også kalles Elastopan® og er 100 % PVC-fritt og inneholder millioner av små bobler. Dette er 40 % lettere enn PVC eller gummi, og gir 2,5 ganger mer isolasjon enn tradisjonelle PU-støvler.
Ultra er utstyrt med Viking sin populære nordiske lest, som gir ekstra plass til tærne og sørger for god komfort dagen lang. Den har en tykk PU-såle med store knaster, som gir godt grep på vinterunderlag.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 4.10.2026 kl. 11:25 ・ FINN-kode: 477914883
