Bildegalleri
Guillermo Silva Sanz de Santamaria. Surrealisme fra Colombia. Innrammet.
Til salgs
2 400 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Guillermo Silva Sanz de Santamaría (1921-2007).
Født i Colombia og godt kjent for sin umiskjennelig stil kombinert med varme og fargerike surrealistiske motiver.
Silva hadde mange utstillinger i Norge. Fra 1993 og fram til han døde i 2007 tilbragte han alle somrene i Norge.
Frodig, fargerikt, friskt og detaljrikt litografi.
Litografiet er signert av kunstneren og nummerert som 258/275.
Bildet er rammet inn i en gullfarget treramme med burgunder passepartout.
Rammens yttermål er 69 x 68 cm.
Både ramme og bilde er i god stand.
Guillermo Silva Sanz de Santamaría (1921-2007).
Født i Colombia og godt kjent for sin umiskjennelig stil kombinert med varme og fargerike surrealistiske motiver; malerier, tegninger, skulpturer, keramiske arbeider og etsninger.
Silva hadde mange utstillinger i Norge. Fra 1993 og fram
Jeg har 3 store og flotte litografier av kunstneren som jeg ønsker å selge. De passer godt sammen, fargemessig, motivmessig og størrelsesmessig.
Dette bildet er rammet inn, de 2 andre er med bakplate og passepartout.
Litografiet er signert av kunstneren og det er nummerert 231/275.
Bildet er i største laget til å sendes i posten, så det beste er om det hentes i Ås. Jeg kan også være behjelpelig med transport til nærområdene om ønskelig.
Når et kunstverk selges for mer enn 2000 kroner tilkommer en lovpålagt, statlig kunstavgift på 5% i tillegg til kjøpesummen. Selger skal kreve inn avgiften og kjøper skal betale den i tillegg til kjøpesummen.
5% tilsvarer kr 50,- pr 1000 i kjøpesum.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 4.10.2026 kl. 10:09 ・ FINN-kode: 477906987
