Bildegalleri
Pape Matar Sarr #29 kampbrukt Tottenham-drakt (signert, Poppy, NFC)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 254 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en dokumentert kampbrukt og signert Tottenham Hotspur-drakt, brukt av Pape Matar Sarr #29 i Premier League-kampen mot Ipswich Town på Tottenham Hotspur Stadium 10. november 2024.
Dette er en ekte spillerdrakt brukt på banen, ikke en vanlig supporterdrakt og ikke kun en match-issued reservedrakt.
Sarr startet kampen på Tottenhams midtbane og spilte frem til andre omgang, da han måtte gå av etter å ha fått en smell i en duell. Tottenham bekreftet etter kampen at han var tatt av som følge av denne smellen.
Drakten er signert av Pape Matar Sarr og dokumentert som Worn Signed, kampbrukt og signert.
Den er autentisert gjennom Fabricks/NFC, med et personlig digitalt sertifikat knyttet direkte til drakten. Sertifikatet er tilgjengelig ved å lese NFC-brikken med mobiltelefon.
Spesiell Poppy-drakt
Det som gjør akkurat dette eksemplaret ytterligere interessant, er den røde Poppy-markeringen på brystet.
Drakten ble brukt i forbindelse med den årlige Remembrance/Poppy-markeringen i britisk fotball, og objektet inngikk i et samarbeid til støtte for Royal British Legion.
Dette skiller den visuelt og historisk fra en ordinær Tottenham-hjemmedrakt fra samme sesong.
Om Pape Matar Sarr
Pape Matar Sarr kom til Tottenham fra Metz i 2021 og utviklet seg etter hvert til en sentral del av Spurs-midtbanen.
Han er senegalesisk landslagsspiller og har vunnet Africa Cup of Nations med Senegal. Sarr har passert 100 kamper for Tottenham og har også representert Senegal i VM. Tottenham Hotspur
Europa League-vinner samme sesong
2024/25 ble samtidig en historisk Tottenham-sesong.
Sarr spilte 54 av Tottenhams 60 kamper i alle turneringer denne sesongen og scoret seks mål. Han var også en sentral del av laget som gikk hele veien og vant UEFA Europa League. Tottenham Hotspur
Han startet finalen mot Manchester United i Bilbao 21. mai 2025.
Og Sarr fikk en helt avgjørende rolle i finalen: det var innlegget hans som Brennan Johnson omsatte til kampens vinnermål. Tottenham omtaler selv dette som en av Sarrs viktigste involveringer for klubben.
Denne kampbrukte drakten kommer dermed fra samme sesong som Sarr og Tottenham ble europacupvinnere.
Om drakten
- Tottenham Hotspur 2024/25 hjemmedrakt
- Pape Matar Sarr #29
- Kampbrukt
- Signert av Sarr
- Brukt mot Ipswich Town 10.11.2024
- Sarr startet kampen
- Størrelse L
- Nike Dri-FIT ADV
- Profesjonell spillerutgave
- Premier League-navn og nummer
- Premier League-patch
- No Room For Racism-markering
- Kraken ermesponsor
- Poppy / Remembrance-markering
- Tottenham Legacy Number 868
- Fabricks/NFC-autentisert
- Personlig digitalt autentiseringssertifikat
- Dokumentert som Worn Signed
Nummer 868 øverst på ryggen er Sarrs offisielle Tottenham Legacy Number, hans kronologiske nummer i rekken av spillere som har representert klubbens førstelag. Tottenham Hotspur
Drakten har naturlige spor etter faktisk kampbruk. Dette er en del av historikken og skal ikke sammenlignes med en ubrukt butikkdrakt.
Et originalt stykke Tottenham-historie fra banen: brukt av spilleren i en konkret Premier League-kamp, signert av spilleren og digitalt autentisert.
Ekstra interessant på grunn av Poppy-markeringen og fordi den kommer fra sesongen hvor Sarr senere var direkte involvert i vinnermålet i Europa League-finalen.
Selges fra egen samling.
Kan hentes i Stavanger eller sendes med FINN Fiks ferdig.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 3.10.2026 kl. 19:54 ・ FINN-kode: 477887982

