Bildegalleri
Fra a-ha sin European Tour 86/87 1 skjerf ,og 2 lp plater fra samme tid speriode
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 82 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Obs sender kun med fiks ferdig
Selger a-ha European Tour 86/87 skjerf med trykk av bandnavn og årstall. Teksten på skjerfet viser til den europeiske delen av deres 1. verdensturné.
Med følger to orginale a-ha plater med de originale covere.
1. platen , Scoundrel days, var en av de to platene de promoterte på sin aller første verdens turné.
2. plata er «East of the sun west of the moon» er fra 1990
Innercoverne er fine på begge plater. Tekster på alle sangene er dermed med.
OBS det finnes normale bruksmerker på alle gjenstander , da de er fra 80 og 90 tall og har blitt brukt.
På sidene av skjerfet er det blå frynser. Disse har blitt litt slitte ute i alle 4 hjørner, ellers er det i god stand.
Den lille biten av bokstaven O som mangler på skjerfet, skal visst mangle på alle skjerfene. Det er en sjablong feil/ trykkfeil.
Platene er tatt stikkprøver av i dag- har ikke hørt absolutt alt på begge platene, men hørte gjennom flere sanger på hver og av alt jeg sjekket var lyden prima.
Det betyr IKKE at jeg kan garantere at det ikke finnes noen striper eller hakk!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 7.10.2026 kl. 11:25 ・ FINN-kode: 477738337
