Bildegalleri
Rom ledig i Gamlebyen til kr 8500 - en rolig oase MIDT i Oslo. Nyoppussa hjørneleilighet med utsikt og balkong i 2. etg.
- Månedsleie
- 8 500 kr
- Depositum
- 25 500 kr
Lei denne boligen raskt og smidig, uten depositum!
Med Trygg leie får du:
- Gyldig kredittsjekk? Da betaler du ikke depositum
- Sikker digital leiekontrakt
- All betaling håndteres trygt
- Ingen skjulte avgifter
Et tjenestegebyr på 4,98 % per måned tilkommer. Tjenesten leveres i samarbeid med 
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 8 m²
- Bruksareal
- 64 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 3
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.12.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
For deg som er ny i byen, eller født og vokst opp i nydelige Oslo. Trenger du et sted å bo, og har du lyst til å bo i en rolig oase MIDT i byen? I Gamlebyen er det gåavstand til det meste, og det er mange unge som bor her. I umiddelbar nærhet til leiligheta finner du den nye bydelen ned mot sjøen i Bjørvika, det er trikk nesten rett utafor. Middelalderparken og Ekeberg er nydelige området rett ved, som det er fint å trene eller gå tur. Fra Gamlebyen har du tilgang til det beste fra Oslo, samtidig som det er et fredelig sted å bo. På andre sida av gata er det matbutikk. Du kan nesten lene deg over balkongen og bestille pizza hos Skrenten pizza eller surdeigsbrød hos Daglig brød (et av Oslos mest populære bakeri).
Vi kjøpte denne leiligheta i 2025 og du kan se bildene i Finn-annonsen om du ønsker. Her får du god oversikt over planløsning og hvordan leiligheta er i helhet. https://www.finn.no/419938809
Det er heis og leiligheta ligger i 2. etasje. Den har en koselig liten balkong som ligger mot Konowsgate 8. Det er lett å finne veien til leiligheta med bil også, og det er vanligvis enkelt å finne parkering rett utenfor. Det er mulig å søke beboerparkering.
Dette er en 4-roms leilighet, som deles av 3 personer. Den personen som fortsatt skal bo i leiligheten framover er en 21 år gammel mann som er student, har fast deltidsjobb og som trener mye på kveldstid. Han ønsker at de som flytter inn er rolige, ansvarsbevisste og hyggelige!
Ledige rom for langtidsleie:
1) Soverom på 8 kvadratmeter som er ledig fra 1. desember, pris kr. 8.500,- (kan leies fra november etter avtale)
2) Soverom på 10 kvadratmeter som er ledig fra 1. januar, pris kr. 9.300,-
Strøm kommer i tillegg og har det siste året ligget på 3-500 kroner per måned.
Depositum på tre måneder.
Er du interessert? Skriv litt om deg selv, og hva som er viktig for deg i et bofellesskap.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser


Korttidsleie / langtidsleie i drømme fabrikk leilighet i vakre gamlebyen, fullt utstyrt! 2 hemser

