Bildegalleri
The Bodyguard (Original Soundtrack Album - Whitney Houston)
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tracklist:
1 Whitney Houston – I Will Always Love You 4:35
Arranged By [Vocals] – Whitney Houston
Conductor – Rickey Minor
Engineer [Recording] – Bill Schnee, Peter J. Yianilos
Saxophone – Kirk Whalum
Written-By – Dolly Parton
2 Whitney Houston – I Have Nothing 4:49
Arranged By [Strings] – Jeremy Lubbock
Written-By – David Foster, Linda Thompson
3 Whitney Houston – I'm Every Woman 4:48
Engineer [Mix] – Bob Rosa
Engineer [Recording] – Acar Key, Marc Reyburn, Matt Rohr, Richard Joseph
Producer – Narada Michael Walden
Producer, Remix – Clivillés & Cole
Programmed By – Chauncey Mahan, James Alfano
Written-By – Nickolas Ashford, Valerie Simpson
4 Whitney Houston – Run To You 4:24
Arranged By – Jud Friedman
Arranged By [Strings] – William Ross
Written-By – Allan Rich, Jud Friedman
5 Whitney Houston – Queen Of The Night 3:09
Arranged By [Vocals] – Whitney Houston
Engineer [Mix] – Dave Way, Jim 'Z' Zumpano
Engineer [Recording] – Barney Perkins, Milton Chan
Producer – L.A. & Babyface
Written-By – Babyface, Daryl Simmons, L.A. Reid, Whitney Houston
6 Whitney Houston – Jesus Loves Me 5:12
Arranged By – Cedric Caldwell
Arranged By [Strings] – Ron Huff
Backing Vocals – Alvin Chea, Claude McKnight III
Engineer [Recording] – Mike McCarthy, Victor Caldwell
Guitar – Paul Jackson Jr.
Producer, Arranged By [Vocals] – Whitney Houston
Producer, Arranged By, Backing Vocals – BeBe Winans
Written-By – BeBe Winans, Cedric Caldwell
7 Kenny G And Aaron Neville – Even If My Heart Would Break 4:57
Arranged By – Kenny G
Co-producer – Walter Afanasieff
Engineer – Dana Jon Chappelle, Kevin Becka, Manny Lacarrubba, Steve Sheppard
Engineer [Recording] – Humberto Gatica
Written-By – Adrian Gurvitz, Franne Golde
8 Lisa Stansfield – Someday (I'm Coming Back) 4:59
Engineer, Mixed By – Bobby Boughton
Producer, Mixed By – Andy Morris (5), Ian Devaney
Written-By – Andy Morris, Ian Devaney, Lisa Stansfield
9 The S.O.U.L. S.Y.S.T.E.M. – It's Gonna Be A Lovely Day 4:51
Arranged By [Rap] – Duran Ramos, Robert Clivillés
Arranged By [Vocals] – David Cole
Co-producer – Ricky Crespo
Engineer – Acar Key
Engineer [Mix] – Bruce Miller
Producer – Clivillés & Cole
Vocals – Michelle Visage
Written-By – Bill Withers, David Cole, Michelle Visage,
Robert Clivillés, Skip Scarborough, Tommy Never
10 Curtis Stigers – (What's So Funny 'Bout) 4:05
Peace, Love And Understanding
Engineer – Marc DeSisto
Producer – Danny Kortchmar
Written-By – Nick Lowe
11 Kenny G – Waiting For You 4:56
Engineer – Kevin Becka
Engineer [Assistant] – Steve Sheppard
Producer – Kenny G
Written-By – Kenny G
12 Joe Cocker Featuring Sass Jordan –Trust In Me 4:17
Engineer [Mix] – Chris Lord-Alge
Engineer [Recording] – John Rollo
Producer – Charlie Midnight
Vocals – Sass Jordan
Written-By – Charlie Midnight, Francesca Beghe, Marc Swersky
13 Alan Silvestri– Theme From The Bodyguard 2:45
Arranged By [Orchestra] – William Ross
Engineer – Bill Easystone, Dennis Sands, Gary Carlson, Jim Walker
Producer – Alan Silvestri
Trumpet – Gary Grant
Written-By – Alan Silvestri
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Sjekk gjerne mine andre annonser også, f.eks: https://www.finn.no/393388434
Jeg har ca 60 CDer i serien BBC Music, som var vedlegg til BBC Music Magazine, og kan selge disse under ett for kr 1500,- (25 kr / CD) Har ikke laget en annonse for disse samlet ennå, så send meg en melding om du skulle være interessert.
Kjøp av flere CDer og annet, utløser kvantumsrabatt, siden prisen for kun én enkelt CD inneholder et "ulempetillegg" for å sende kun én CD. :-)
Kjøper du en større kolleksjon, som nevnt ovenfor, så får du rabatt på alt annet som selges også, og ønsker du å kjøpe noen flere CDer i samme "Fiks Ferdig"-sending, så ordner vi det enkelt, du slipper å kjøpe én og én!
Porto og forsendelse:
Fiks Ferdig er gjerne dyrere enn vanlig forskuddsbetaling med Vipps og sending med Posten om du bare skal kjøpe 1 CD, mens Helthjem ofte er rimeligst om du velger Fiks Ferdig, men dessverre kan være upålitelig, selv om det vanligvis går raskt og greit.
Av og til er det tilbud (kampanjer) på portoen, som sannsynligvis er rimeligst selv om Fiks Ferdig gebyret beholdes. Dette er kr 39+ 5 prosent av varens verdi og er da uforholdsmessig kostbart med varer av lavere verdi, som CDer, i forhold til varer av høyere verdi, flere hundre kroner og oppover. Samtidig er det ofte kampanjepriser på portoen, slik at "Fiks Ferdig" kan komme bedre ut, men som regel betaler du litt ekstra ved bruk av "Fiks Ferdig" framfor å vippse. Ønsker du forsendelse med "Helthjem", er "Fiks Ferdig", det aller enkleste for begge parter, og med "Fiks Ferdig" er det jo lettere å få igjen pengene ved tapt sending mv.
OBS - det er nye priser og betingelser for brevporto hos Posten fra 1/2-2026, hvor tykkelse og størrelse på konvolutten er det viktige.
For sending av CDer inkl. bobleplast betyr det porto kr 46,- for sending av 1 CD, og kr 69,- for sending av 2-10 CDer.
(DobbeltCD som har dobbelt tykkelse på coveret, vil overstige 2 cm tykkelse og koste kr 69,- )
Og for sending av mer enn 1 CD, anbefaler jeg å bruke Fiks Ferdig, selv om du helt klart kan spørre om å få tilsendt som brevpost med forskuddsbetaling.
Elers - sjekk prisene for sending via Fiks Ferdig hos de ulike selskapene. Helthjem fra dør til dør vil som regel være raskt og rimelig, men ikke helt pålitelig! ☝️
(Posten har dessverre også vist seg å være upålitelig, ved at sending av større konvolutter som er nær hhv. 0.5, 2 eller 5cm tykkelse, det medfører ofte straffeporto. Dette fordi tykkelsen måles ved å sende brevet gjennom en sprekk når du leverer inn på Post i butikk eller postkontor, MEN - måles med laser på Postens terminal!
Det betyr at selv en mindre deformering / "bulk" på konvolutten eller esken, vil kunne resultere i straffeporto selv om tykkelsen var innenfor da du leverte inn sendingen!
Dette betyr at jeg kun anbefaler at maks 1 CD sendes som brevpost, og ikke 2, selv om det egentlig skulle ha gått greit med en stor konvolutt inkl polstring. Postens urimelige praksis mht. måling av tykkelsen, kan det være greit å oppmerksom på, også i andre sammenhenger enn handel på finn.no. Er du nær en av grensene på 0.5, 2 eller 5 cm, ta bilde av sendingen mens personalet holder den midtveis i den sprekken, som dokumentasjon!)
Bor du i / nær Oslo, er det også en mulighet å avtale direkte overlevering, eller hjemkjøring, men bompenger er en realitet, så prisen for hjemkjøring i Oslo, vil typisk være 40-50 kroner, 100 kroner for større gjenstander.
Hvis CDen kommer i "Digipak" - som er et slags pappcover, som ofte er mer holdbart enn standard "jewelcase", overraskende nok, kan det tenkes at CDen kan sendes rimelig som vanlig brevpost, typisk da ofte som "stort brev" med porto kr 46,- da selve coveret er mykt og krever mindre polstring enn sprø jewelcase i plast.
En ytterligere mulighet for å få ned portoen, er å kun sende selve CDen, booklet'en og papiret med teksten på baksiden av CDen i en tynn konvolutt, hvis du uansett ønsker å legge CDen i en ny jewelcase - da blir portoen kun kr 28! ("Lite brev", maks 0.5 cm tykkelse).
I såfall bør du sjekke at du har samme type jewelcase, som vises, typisk på bilde nummer tre, enten med transparent plast bak selve CDen, eller sort/brun plast.
Og har du noen CD-R liggende i jewelcase, eller har en ledig jewelcase fra en ødelagt/mistet CD, kan det ofte tenkes at disse passer, da kan du altså slippe unna med kun kr 28 i porto, hvis du ønsker å kjøpe kun én CD, fordi det er tykkelsen på brevet som driver opp prisen på portoen!
Hvis ingen ting annet er nevnt, er CDene fint lesbare med liten eller ingen feilkorreksjon med test med EAC (Exact Audio Copy) Som regel vil det være enkelte, eller noen veldig små riper som ikke har noen betydning, men det vil stå i annonsen, dersom det er større riper av betydning.
Er du samler og er avhengig av at CDen er 100% ripefri, må du spørre om dette med én gang, så jeg kan gjøre en ekstra sjekk.
Du er herved oppfordret til å vurdere ulike prisalternativer, (og risiko/pålitelighet/pris hos postselskapet du velger) og om du ønsker levering av kun selve CDen med booklet og bakside av cover med laveste porto kr 28,- eller kjøpe flere CDer og få kvantumsrabatt!
Det viktigste er at du blir fornøyd. 🙂
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 27.9.2026 kl. 22:22 ・ FINN-kode: 477473299
