Bildegalleri
Moseskurv til baby 0-8 mnd
Til salgs
400 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en utrolig kul Moseskurv som fungerer ypperlig som sovestasjon for babyer fra nyfødt til omkring åtte måneder, avhengig av hvor fort babyen vokser. Selv har jeg benyttet den både på reisefot, men også som en portabel seng som er praktisk å flytte fra rom til rom, utifra behovet gjennom døgnet. Sønnen vår trivdes veldig godt i den, men har nå vokst ut av den. Nå søker den ny eier!
Kurven består av: Selve kurven, madrass, laken til madrass, samt et hvitt trekk som man kan ta av og på. Er lett å vaske alle deler, alt er ferdigvasket før salg. Kurven har vært i et hjem med hund, uten at den bærer preg av det.
Kurven egner seg dessuten ypperlig for bildeseanser til instagram/sosiale medier eller for foto til familie og venner, julekort, eller lignende.
Ta kontakt ved spørsmål eller interesse. Hentes på Bøler :-)
Barsel barseltid babynest nyfødtseng nest
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 24.9.2026 kl. 21:01 ・ FINN-kode: 477243021

