Bildegalleri
Naturlige såper laget av valmue- og mandelolje
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Naturlige såper laget av valmue- og mandelolje, uten tilsetningsstoffer, uten parfyme, laget på en autentisk gammeldags måte.
De positive effektene av valmuefrøolje og mandelolje på huden
* Mandelolje (Mandelolje): Er svært rik på vitamin E, vitamin A og essensielle fettsyrer. Den virker dypt fuktighetsgivende, mykgjør huden og har en sterk beroligende effekt på tørr eller irritert hud. Den bidrar også til å gi huden en naturlig og sunn glød.
* Valmuefrøolje (Valmuefrøolje): Er en lett olje som absorberes raskt uten å tette porene. Den har et høyt innhold av linolsyre (omega-6) og antioksidanter. Dette hjelper til med å gjenoppbygge hudbarrieren, bevare elastisiteten og redusere betennelser.
Samlet effekt:
Kombinasjonen av disse to oljene gir en perfekt balanse. Den lette valmuefrøoljen balanserer den tyngre, næringsrike mandeloljen. Sammen gir de intens næring, fuktighet og beskyttelse, og etterlater huden silkemyk, smidig og sunn. Blandingen er spesielt gunstig for sensitiv, tørr eller moden hud.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 24.9.2026 kl. 18:10 ・ FINN-kode: 477230738
