Bildegalleri
Flott, tung og dekorativ stålampe i retrostil – Med matchende abajur på kjøpet!
Til salgs
450 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Sjelden og sjarmerende gulvlampe med vakre detaljer selges. Lampen er solid, veier godt (har en tung og stødig bunn) og er laget av en robust metalllegering. Den har flotte ornamenter, riflet stamme og staselige føtter utformet som løpepoter. Den har plass til tre pærer samt en sentral skjerm.
Lampen var opprinnelig hvit og er tidligere malt i en gyllen tone, men den trenger et nytt strøk med maling, noe som gir en perfekt mulighet til å tilpasse fargen nøyaktig til ditt interiør!
På kjøpet (Gratis): Det følger med en stor, matchende tekstilskjerm (abajur) med vakre detaljer og border som passer perfekt i stilen. Den har noen bruksspor og mindre skader/rifter på stoffet, og egner seg fint til den som vil fikse litt på den.
Tilstand / Funksjon: Lampen virker som den skal! Den krever bare en overgang/adapter, eller så kan man enkelt bytte støpsel. Ellers selges den som et lite oppussingsobjekt (malingen flasser litt av på enkelte detaljer, og ledning/støpsel bærer preg av alder/bruk).
Må hentes eller avtales nærmere. Ta gjerne kontakt ved interesse!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 16.10.2026 kl. 00:17 ・ FINN-kode: 477136837

