Bildegalleri
FIAC AGRI 90/678 bensinkompressor – Honda GX270 – 670 l/min
Til salgs
14 900 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Kraftig FIAC AGRI 90/678 med Honda GX270 – Profesjonell bensinkompressor 670 l/min
Kvalitetskompressor for deg som trenger mye luft, høy driftssikkerhet og friheten til å jobbe uten strøm!
Selger en svært kraftig FIAC AGRI 90/678 utstyrt med den velkjente Honda GX270 9 hk motoren. Dette er en profesjonell kompressor bygget for krevende oppgaver innen anlegg, landbruk, verksted og vedlikehold.
Med hele 670 l/min luftkapasitet og 10 bar arbeidstrykk har den kapasitet nok til å drive det meste av pneumatisk verktøy uten problemer.
Hvorfor velge denne?
✅ Driftssikker Honda GX270 motor ✅ Høy luftleveranse – 670 l/min ✅ Kraftig 2-trinns AB678 kompressorpumpe ✅ Kan brukes overalt uten tilgang på strøm ✅ Stor kapasitet i kompakt og mobil utførelse ✅ Ideell for profesjonell bruk
Perfekt til
Sandblåsing
Anleggsarbeid
Gårdsbruk
Verksted
Blåserensing
Spiker- og dykkertpistoler
Luftverktøy og servicearbeid i felt
Tekniske data
FIAC AGRI 90/678
Honda GX270 bensinmotor
9 hk
670 l/min
Maks trykk: 10 bar
AB678 2-trinns pumpe
Tankvolum: 34 liter
Vekt: ca. 108 kg
Tilstand
Kompressoren fungerer som den skal og er testet i drift. Motoren er brukt og overhalt før montering. Maskinen har noe kosmetisk slitasje og overflaterust etter normal bruk, men dette påvirker ikke funksjonen.
Dette er en robust arbeidsmaskin med kapasitet langt over vanlige hobbykompressorer og et godt alternativ til å investere i en ny maskin til vesentlig høyere pris.
Pris: 14 900 kr
Kompressoren kan besiktiges og prøves etter avtale.
Førstemann til mølla. Tilsvarende maskiner med Honda-motor og denne kapasiteten koster betydelig mer nye.
Ta kontakt dersom du ønsker mer informasjon eller vil komme og se den i drift.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 27.9.2026 kl. 19:42 ・ FINN-kode: 477135974

