Bildegalleri
Stort Rom i Kollektiv Leies Ut (korttidsleie)
- Månedsleie
- 8 252 kr
- Depositum
- 24 000 kr
Lei denne boligen raskt og smidig, uten depositum!
Med Trygg leie får du:
- Gyldig kredittsjekk? Da betaler du ikke depositum
- Sikker digital leiekontrakt
- All betaling håndteres trygt
- Ingen skjulte avgifter
Et tjenestegebyr på 4,98 % per måned tilkommer. Tjenesten leveres i samarbeid med 
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 20 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 5
- Etasje
- 4.
- Leieperiode
- 01.12.2026 - 31.03.2027
- Bruttoareal
- 193 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
Stort Rom i Kollektiv Leies Ut 👋😀
Heisann! Vi er en hyggelig gjeng på 4 personer som ser etter en ny venn som vil flytte inn i vårt kollektiv. Vår kjære venninne Kristina flytter ut for å oppleve nye ting i Trondheim.
Vi ser primært etter deg som er mellom 20-30. År. Men vi er fleksible.
Vi håper på å finne en hyggelig og blid person, som vil flytte inn og være en del av hverdagen vår. Det er ofte at vi har våre egne planer, er på jobb, spiser hver for oss, men det er koselig å kunne gjøre noe sammen en gang i blant, når kalendrene våre tillater det 😁. Da går det ofte i videospill, TV, fellesmiddager, og andre afslappende aktiviteter.
Det er fint om du også er opptatt med skole, jobb, etc., da går det helt greit. Men vi hadde likt å bruke tid med deg hvis vi fant tonen! 😃.
Vi tror det hadde vært bra med en rolig, ansvarsfull person, som er glad i spill/brettspill, film/TV, anime/manga eller annen slags pop-kultur. Vi andre er alle ganske interesserte i slike ting. 🤓 🎲 📖 🧙🏿 ♂️
(Hvis du spiller Magic the Gathering er det absolutt en bonus).
Det går ikke så mye i festing her i kollektivet. Å invitere folk hjem er bare koselig, men hvis du ser for deg å invitere masse folk på vilde fester, da er dette sikkert ikke det riktige stedet for deg.
Vi må desverre si nei til folk som har husdyr med pels, grunnet allergier. Utleieren vår foretrekker også at leiligheten holdes dyrefri.
😔🤧🤓🐉🎮📺😁
Det er bare koselig om du inviterer venner eller familie på besøk.
Vi som bor her nå er:
Adrian (m, 24): Adrian jobber 100 % i butikk, liker å spille videospill og henge med venner. Han finner det meste interessant, så ikke vær redd for å dele om interesser utenom gaming og popkultur.
Andreas (m, 25): Rolig 90% av tiden, kanskje litt lyd fra rommet når jeg spiller. Liker all slags kreativt, og generelt å lære om nye folk!
Christa (f, 28): Christa liker å holde på med kreative prosjekter, tegning, maling, etc. Hun er også glad i planter, anime, tegning og spill. Hun og Håvard fra kollektivet er sammen, PDA er ikke et problem, de tar hensyn. Christa er forresten dansk, men prater norsk.
Håvard (m, 24): Håvard liker å lage/spille digitale spill. Han er oftest på rommet sitt når han er hjemme, men han er alltid med på å spille Magic: The Gathering om du er interessert i det. Han er også glad i å sykle.
Vi er alle ganske snille og aksepterende, så vi håper du også vil være det. Noen av oss har litt forskjellige diagnoser; autisme, ADHD, så vi håper du vil være grei og forståelsesfull.
Vår dynamik er at vi sier hei til hverandre i gangen eller på kjøkkenet, hvis vi er busy, men liker å prøve å planlegge å spise sammen, dra på kino, eller spille noe sammen, for å vite hva som skjer i hverandres liv.
Vi har vår egen plass i kjøleskapet og er litt mer fleksible når vi lager mat sammen. Vi bidrar alle til ukentlig vasking, hvor alle har sitt eget ansvarsområde for den uken. Strøm kommer i tillegg til husleien.
Litt om hvor vi bor: 🏠
Vi bor på 4. Etasje, men det går bra! Vi har en liten heis.
Ditt rom er et stort og fint rom på ca. 20m². Det er høyt tak og du har utsikt til bakgården og får sollys fra starten av dagen. Rommet er umøblert. Utenfor er det en gård med plass til sykkelen din.
Litt om leiligheten og området:
Leiligheten er en stor og herlig leilighet på ca. 195m². Vi andre har bodd her i ca. 2. År, så den er såklart møblert. Så det er ikke mye du trenger å ta med. Om du har mye greier, kan vi sikkert finne plass i bodene eller et sted i leiligheten.
Entre: plass til massevis av sko og uteklær
Lille baderom: 1 toalett og 1 håndvask
Stort baderom: dusj og håndvask
Kjøkken/stue: kjøkkenet er ganske stort. Det er også oppvaskemaskin, vaskemaskin og tørketrommel på kjøkkenet. Vi har ganske mye kjøkkengrei, som vi alle kan bruke. I kjøleskapet har du din egen hylle og vi er felles om skuffen til grønnsaker. Vi har også en stor sofa.
Liten balkong: en liten balkong med utsikt til bakgården. Man har tilgang til den fra kjøkkenet. Du kan se den fra rommet ditt.
Bakgården: En fin bakgård vi deler med de andre i bygget. Det er et stort sykkelskur og det er også her man kaster søppel.
Bodene: vi har 3 boder i forskjellige størrelser. Vi har ikke brukt dem så mye, så det er massevis av plass.
Husleien er fordelt på 5 personer, dvs. Alle betaler like mye. Husleien per person akkurat nå er: 8252,00 NOK (men den kommer antageligvis til å økes rundt 200 kr). Strøm er ikke inkludert.
Leiligheten ligger sentralt, det er mye som bare har 10. Min. gangavstand. Eksempler er: trikken (6. min.), bussen (6. min), en søndagsåpen Jober (4. min.), Kiwi og Coop Xtra (ca. 10. min.), 3 forskjellige parker (ca. 10. min.), Solli Plass (10. min.).
Hvis du tror at du hadde passet inn og hadde likt å bo med oss, da er det bare å sende en melding her på FINN 😀
Vi gleder oss til å høre fra deg!
Mvh Adrian, Andreas, Christa, og Håvard
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser



