Bildegalleri
Hverdagslydighet fra valp til voksen Av Arne Aarrestad, Siri Linnerud Riber
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Innbundet • 2021 • Norsk Bokmål • 5 opplag
Om boken
Hverdagslydighet - fra valp til voksen er en revidert utgave av "100 % Positiv Hverdagslydighet". Boken er en av Norges mest populære hundebøker og har solgt i 15 000 eksemplarer. I denne reviderte 4. utgaven har forfatterne i enda sterkere grad vektlagt trening av valp.
Forfatterne har samlet over 45 års praksis med trening av hund.
Dette er den eneste norske boken med en komplett oppskrift som utelukkende bygger på et belønningsbasert hundehold. Metodene er utarbeidet gjennom 20 år og har i praksis vist seg å være en utrolig effektiv måten å få en lydig og lykkelig hund.
Øvelsene og teknikkene er enkle, gir raskt resultater og er gøyale for både hund og eier. Ikke noe er så motiverende som glade lydige hunder og fornøyde hundeeiere. Her får du en komplett oppskrift på Hverdagslydighet - fra valp til voksen.
Begynn i dag, du og din hund vil elske det!
I 1998 startet Arne Aarrestad Siddis Hundeskole, og Siri Linnerud Riber har vært med siden 2001. Begge har bakgrunn fra tradisjonell hundetrening før de begynte med et helt belønningsbasert hundehold. Gjennom daglig jobbing med privatundervisning, trening og kursvirksomhet møter de nye hundeeiere, erfarne hundeeiere og eiere som har hunder med utfordrende atferd. I denne boka deler de sine erfaringer og kunnskaper med andre.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 20.9.2026 kl. 04:00 ・ FINN-kode: 476753487

