Bildegalleri
Stort rom i flott leilighet i hyggelig jentekollektiv på Kalvskinnet – ledig 1. november
- Månedsleie
- 6 100 kr
- Depositum
- 18 300 kr
Lei denne boligen raskt og smidig, uten depositum!
Med Trygg leie får du:
- Gyldig kredittsjekk? Da betaler du ikke depositum
- Sikker digital leiekontrakt
- All betaling håndteres trygt
- Ingen skjulte avgifter
Et tjenestegebyr på 4,98 % per måned tilkommer. Tjenesten leveres i samarbeid med 
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 83 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 3
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.11.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Ett soverom på ca. 11 m² blir ledig i en stor og flott 3-soveromsleilighet på ca. 83m2, med sentral beliggenhet i et rolig strøk på Kalvskinnet (Arkitekt Christies gate).
Her er det bare å la bilen stå! Et steinkast fra Elvepromenaden og Nidarosdomen, og kort vei til Trondheim Torg, shopping, restauranter og uteliv. Gangavstand til Studentersamfundet, NTNU, St. Olavs hospital og dagligvarebutikker. Gode kollektivforbindelser, med busstopp ved Nidarosdomen like rundt hjørnet.
Leiligheten er ca. 86 m² og deles med to andre leietakere. Den har en romslig stue med god plass til både sofagruppe og spisebord, kjøkken, bad og tre soverom. Kjøkkenet ble pusset opp for ca. fem år siden og har oppvaskmaskin. Det er også vaskemaskin/vaskemaskin kobling på badet, felles vaskerom i bygget og sykkelparkering i bakgården.
Rommet som leies ut er det største av de tre soverommene og er på ca. 11 m².
I leiligheten bor det i dag to hyggelige jenter i midten av 20-årene som ønsker seg en ny leietaker som vil trives og passe godt inn i bofellesskapet. Her får du med andre ord både ditt eget rom og hyggelige, romslige fellesarealer.
Strøm og internett kommer i tillegg.
Dyr er ikke tillatt.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.

