Bildegalleri
Skjerfring og ring av sølvskje
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 70 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Kjønn: Unisex
Håndlaget ringer formet av vintage Telesølvskje. Hver ring har sin egen historie og bærer preg av tidløs design, gjenbruk og nostalgi. Du kan velge skjerfring eller ring til finger, så tilpasser jeg den størrelsen du ønsker.
Skjerfringene er laget spesifikt med tanke på delikate silkeskjerf. Alle overflater og kanter er håndpolert i flere etapper for å sikre en silkeglatt innside og glatte kanter som ikke hekter eller drar ut tråder. Skjerfringene jeg lager er derfor skånsom og trygg å bruke sammen med feks. Tyrihans silkeskjerf. Med en indre diameter på ca. 22 mm, er skjerfringen romslig nok til at du enkelt kan rulle skjerfet og tre endene gjennom for en sikker og elegant lås.
Jeg høyglanspolerer og renser ringene i ultralyd før overlevering slik at du mottar en skinnende blank ring, som også er renset for å sikre at ingen spor av polering eller sølvpuss smitter over på skjerfet.
Pakkes i fin gavepakning.
Ring med skjeblad kr 950,-
Ring uten skjeblad kr 750,-
Jeg har mange motiver i sølv og sølvplett tilgjengelig. Ta gjerne kontakt om du lurer på noe, eller følg meg på Instagram: Sting og Sånt ☺️
#skjerfring #vintagesølv #sølvbestikk #gjenbruk #bærekraftigdesign #sølvring #ring #ring av sølvskje #håndlaget #tilbehør #gaveidé #skjerfstyling #bunad
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 14.9.2026 kl. 20:56 ・ FINN-kode: 476433564
