Bildegalleri
Nydelig solbriller fra Miss Dior i Tortoise, ny pris NOK 5000
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 243 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Dior
Kjønn: Dame
Selger disse superfine solbrillene fra Christian Dior, i modellen MISS DIOR S2I 26D0 55-18, da jeg har flere lignende og de ikke blir brukt. Fargen er tortoise, og de er kun brukt et par ganger. Ser de ligger på rundt NOK 5000 nye. Kommer i etui, og med en uåpnet pusseklut. Sitter behagelig på, fine i fargen og passer til det meste.
Jeg har også mye annet innenfor klær, sko og tilbehør til salgs, så ta gjerne og en titt på mine andre annonser, da jeg gir rabatt på samlet pris ved kjøp av flere artikler.
Tar kun betaling med Vipps, og kan gjerne sende med Helt Hjem mot at kjøper betaler tillegget i frakt, og vippser på forhånd. Selges til første person som har mulighet til å hente, og jeg er å finne på Schous plass :)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 11.9.2026 kl. 13:01 ・ FINN-kode: 476074194
