Bildegalleri
Bunadssølv vurderes solgt
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 319 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Jeg vurderer å selge bunadssølvet mitt av typen Rogaland Filigran Oksidert, ettersom jeg ønsker å kjøpe same type bare i kvit.
De ulike delene, og nypris på sylvsmidja:
Halssølje : 2 792 kr
Sølje : 4 796 kr
Mansjettknapper : 1 649 kr
Maljer (10 stykk) : 4 410 kr
Kjede : 2 581 kr
Sjalfeste : 2 191 kr
Capespenne : 2 391 kr
Veskelås : 4 634 kr
Totalt nypris ca 25 400 kr
Jeg har mistet beltespennen, men den kan kjøpes på sylvsmidja for 3 576 kr og da har man alle de essensielle delene av bunadsølvet.
Jeg er åpen for å diskutere pris og det er selvfølgelig mulig å komme å se på sølvet. Om det selges eller ei er avhengig av om noen ønsker å kjøpe det for ein pris som gjør at jeg kan kjøpe et sett i kvit med et overkommelig mellomlegg.
Jeg har huket av for at det er mulig å sende i posten, men jeg foretrekker å møtes slik at du får sett det før jeg demonterer det av bunaden.
Jeg er ganske fleksibel på tid og sted, og er ikkje under hastverk for å få solgt. Så om Bjerkreim er litt langt å kjøre for å se på bunadssølv så kan de vente til ein gang du er på gjennomkjøring.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 8.9.2026 kl. 18:05 ・ FINN-kode: 475909353
